הצעות נישואין חשוב לדעת לפני

הצעות נישואין אלו הרגעים שכולנו חיכינו להם כל חיינו ולא האמנו כשהם באמת הגיעו. בעת הצעות הנישואין לעיתים קרובות עולה בנו השאלה "זה באמת קורה?" ככה נראית הצעת הנישואין שלי?" לרובנו יש פנטזיות גדולות על איך הצעת הנישואין שלנו תראה ותרגיש. אך למעשה כמו כל רגע קסום בחיים גם הצעות נישואין דורשות הכנה מראש והבנה של הצדדים הפחות קוסמים שבהן.

הצעות נישואין תמיד יותר רומנטיות בסיפורים

כל כך הרבה סיפורי הצעות נישואין יוצא לנו לשמוע במשך השנים. רוב הזוגות משתדלים לספר על רגעי הצעות נישואין רומנטיות להפליא, כך שגם בנו מתגבש הרצון להצעת נישואין מהאגדות. אך במידה ונזכה אי פעם להיכנס לראשם של רוב בני הזוג ברגע ההצעה, סביר להניח שנגלה שחלק גדול מהם מתוחים וחוששים, מלאי מחשבות ומתקשים מעט לזרום עם הרגע במלוא עוצמתו. פעמים רבות התפאורה אינה מושלמת ולא תמיד המציאות מסתדרת כמו באגדות, בהן כנר מתחיל לנגן בדיוק בזמן וציפורים מזמרות אתו. אין זה אומר כי הצעות נישואין אינן רומנטיות במציאות, הן רומנטיות ומדהימות! אך בדרכן ולא כבדרך האגדות. לכן חשוב שכל הזוגות אשר הצעות נישואין עומדות לפניהם יזכרו  ברגע האמת להשקיט בתוכם את הקול הצורם שטוען "זה לא אמור להיות ככה".

הצעות נישואין הן לא דבר שמעכלים ברגע

בסרטים כמה רגעים אחרי הצעת הנישואין המדהימה, הגברת כבר מתקשרת להודיעה לכל חברותיה ומשפחתה אשר נופלת מהרגליים למשמע החדשות המרגשות. וכולם שמחים ומתרגשים מאז ועד החתונה. על מנת לשבור מעט את המיתוס הרומנטי הזה, נוכל לגלות כי הרגעים שאחרי הצעות נישואין הם אומנם מרגשים ומופלאים אך פעמים קרובות לוקח זמן רב כדי לעכל ולהבין באמת את ההחלטה שנפלה בין בני הזוג. לכן חשוב לדעת כבר מראש, אין צורך להיבהל כאשר בימים שאחרי הצעות נישואין עדיין לא מבינים בדיוק מה זה אומר או שלא מרגישים שלמים ובטוחים עם ההחלטה. צריך לתת זמן לנפש לעכל את ההחלטה הגדולה כל כך ויחד כזוג לעזור אחד לשני על ידי העמקה משותפת במהות ההחלטה לחיות יחד, תכנון משותף לעתיד, תיאום צפיות מהחתונה ועוד.

לקחת את הזמן

פעמים קרובות כשאנו מודיעים ליקירנו על ההחלטה להינשא, עולות מצדם שאלות רבות שאליהם איננו מוכנים עדיין.. כמו": יש תאריך?" "איפה זה יהיה?" "את מי אפשר להזמין?" או אפילו שאלות מכבידות יותר כמו "איפה תגורו?" "אתם באמת מרגישים מוכנים לכך?" ועוד. מכיוון שהצעות נישואין הן דבר שלוקח כמה ימים או אפילו כמה שבועות להבין אותו לעומק, רצוי לחכות מעט עם ההכרזה על כך לחברים ולמשפחה. על אף שמומלץ בחום לספר על כך לאדם קרוב שעשוי לעזור בתהליך ההפנמה, לשמוח ולהתרגש יחד אתנו בצפייה להפקת הצעות נישואין מושלמות ולחתונה.