הצעות נישואין מקוריות חילופי תפקידים

בכל הקשור להצעות נישואין, מקובל לראות בגבר את האחראי לנושא. מסורת עתיקה היא שהגבר מבקש את ידה של העלמה. והנה, שומעים אנו מדי פעם על הצעות נישואין מקוריות בהן האישה היא זו שמציעה נישואין לגבר ולא להיפך. בדרך כלל הדבר נובע מכך שהאישה לחוצה להתחתן והגבר מתמהמה ולכן היא מחליטה לקחת את העניינים לידיים וליזום את הצעד בעצמה
במקום לחכות שהגבר יואיל בטובו לעשות זאת. בעולם שבו לפעמים נדמה שישנה תחרות בין זוגות אצל מי היו הצעות נישואין מקוריות יותר מפתיע להיתקל בזוגות שאצלם התבצעו חילופי תפקידים בין המציע למקבל ההצעה. בכל אופן, לכל הדעות מדובר על הצעות נישואין מקוריות למדי, גם אם לא במובן המקובל. כאשר האישה היא המציעה מן הסתם יש להצעות אופי שונה מההצעות של הגברים. לגברים יש נטייה לעשות הצעות נישואין מקוריות ומוגזמות כאשר לא תמיד הם שואלים את עצמם האם זה באמת מה שהאישה רוצה. לעומת זאת, האישה לרוב לא תחפש דווקא הצעות נישואין מקוריות ויוצאות דופן, מה גם שמטבען הצעות אלו יוצאות דופן ולכן האישה לא צריכה להתאמץ כדי לעשות הצעות נישואין מקוריות, הן מקוריות ממילא. הנשים נוטות יותר להצעות סולידיות ורומנטיות. אל לנו לשכוח שכשהגבר הוא המציע אחד האלמנטים החשובים ביותר בהצעה הוא טבעת האירוסין, ורבים מהגברים מחפשים דרכים משונות להביא את הטבעת בכדי לעשות הצעות נישואין מקוריות.

כשהאישה היא המציעה קרוב לוודאי שהיא לא תקנה טבעת לעצמה

ולכן האלמנט הזה חסר בהצעה. למען האמת, רוב הנשים שמציעות נישואין פשוט שואלות את גבר מבלי לעשות מההצעה עניין רציני, הן פשוט רוצות ללחוץ עליו להתחתן ומוכנות לשם כך לוותר על הצעות נישואין מקוריות שאולי הגבר היה מפיק עבורן אילו הן היו מחכות בסבלנות. ישנן נשים שבכל זאת רוצות לעשות הצעות נישואין מקוריות ומיוחדות ואצלן זה בא לידי ביטוי בהצעות הכוללות משחק או מתנה מיוחדת או במסעדה. מה שבטוח, הפקות ענק כמו טיסות בשמי הארץ, שלטי חוצות וכדומה לא מתרחשות כאשר האישה היא המציעה נישואין, מה שקורה לעיתים קרובות כאשר הגבר מציע בניסיון לעשות הצעות נישואין מקוריות. אבל רגע, מי אמר שדווקא הגבר הוא זה שצריך להציע נישואין? מה רע בכך שהאישה תציע? יש כאלה שטוענים שזה משום שאצל הגבר לוקח זמן רב יותר עד שגומלת בליבו ההחלטה להתחתן, ולכן עדיף שהוא ייזום את הצעד כאשר יהיה מוכן לכך מבלי שילחצו עליו. מצד שני, מי יודע כמה זמן ייקח לו להחליט שהוא מוכן להתחתן, ויש נשים שפשוט לא מוכנות לחכות כל כך הרבה זמן, וכך אנו שומעים על הצעות נישואין מקוריות שבהן האישה היא זו שיוזמת את הצעד. לפעמים יכולים להיווצר מצבים יותר הזויים, שהגברים מתמהמהים עם ההצעה למרות שברור שגם הגבר וגם האישה רוצים להתחתן, וזאת משום שהם מתכננים הצעות נישואין מקוריות ומיוחדות ולוקח להם זמן להכין אותם. למשל, ישנם גברים שמחכים לטיול מתוכנן עם חברתם בחו"ל בכדי להציע שם הצעות נישואין מקוריות במקומות מסוימים שהם תכננו, אבל עד שיגיע מועד הטיול יש זמן רב ובינתיים האישה קצרת רוח והיא מחליטה להציע בעצמה, ואולי היא גם רוצה שאת הטיול הם יעשו כשהם כבר מאורסים, וכך היא הורסת את התוכניות היפות שהוכנו עבור הצעות נישואין מקוריות בחו"ל. לסיכומו של דבר, כל עוד בני הזוג חיים יחד באושר ועושר שנים רבות לאחר החתונה, מה זה כבר משנה מי הציע נישואין למי. אם האישה היא זו שהציעה סביר להניח שבני הזוג רק הרוויחו מכך וזכו להתחתן מוקדם יותר, וגם זכו שיהיה להם סיפור הצעת נישואין שיכול להתחרות בכבוד מול כל סיפורי הצעות נישואין מקוריות אחרים.