הצעות נישואין סיפורים מפתיעים

הצעות נישואין מתקשרות לנו אסוציאטיבית בעיקר לרומנטיקה הגלומה בהן, אולם שיטוט ברשת האינטרנט יעלה תוצאות די מפתיעות בכל הקשור לנושא זה. החל מפרספקטיבות שונות על הצעות נישואין ועד לאירועים מוזרים שהתרחשו בהקשר זה ברחבי העולם.

הצעות נישואין בחזית

אחד הסיפורים המרגשים על הצעות נישואין מגיע מחיילים אמריקאים המשרתים בחזיתות הלחימה ברחבי העולם. השיר Marry me  של להקת Train שנכלל באלבומם האחרון Save me San Francisco היה השראה עבור הצעות נישואין רבות ברחבי ארה"ב מאז שיצא בשנת 2009. התגובות לשיר שנכתב על ידי פאט מוהימן וחברי להקתו נגעו בכותבים כל כך שהם החליטו לערוך תחרות בין זוגות המשרתים בצבא ארה"ב שחושבים על הצעות נישואין ולבחור זוג אחד שאת הצעות הנישואין שלו ישדרו דרך הלוויין במהלך הופעה. חברי הלהקה קיבלו מכתבים רבים מחיילים בצבא ארה"ב המוצבים באפגניסטן ומקומות אחרים שמעוניינים להציע הצעות נישואין לחברותיהם.

הצעות נישואין מסוכנות (מדי)

החיפוש בעולם הרחב מגלה שלעיתים הצעות נישואין יכולות גם להסתיים בטרגדיה של ממש. רשת ABC דיווחה למשל על ריצ'רד בטלר שתכנן לבקש את ידה של חברתו בת'אני בזמן שיד הגורל האכזרית החליטה להתערב. האירוע התרחש כשהם היו בפסגת הר בגובה 4,600 רגל בצפון קרוליינה. כמה דקות לפני שריצ'רד תכנן להוציא את הטבעת היכה בבני הזוג ברק. בת'אני נהרגה במקום וריצ'רד נפגע קשה. אין ספק שזהו אחד הסיפורים היותר נדירים ששמענו על הצעות נישואין.

הצעות נישואין שאולי נתחרט עליהן

לפעמים אנשים מתחרטים גם על הצעות נישואין. יחד עם זאת, בדרך כלל החרטה מגיעה משום שאחד מבני הזוג החליט לפרק את הקשר. בסיפור הזה לעומת זאת יש תפנית משעשעת יותר. אחת מרשתות החדשות האמריקאיות דיווחה לא מזמן על אדם שהחליט להביע את אהבתו לבת הזוג בדרך מקורית ולרסס את השאלה על הגורלית על קיר ביתה. האישה אומנם הסכימה אך הבעיה הייתה שהבחור ריסס את הכתובת על הבית הלא נכון. הרעיון הזה עלה לו בסופו של יום בנזק של 1,100 דולרים לכיס. הסיפור של האדם הזה יכול ללמד אתכם  לקח שכאשר אתם מתכננים רעיונות עבור הצעות נישואין חשוב מאד שגם תפנו אותם לאדם הנכון.

הצעות נישואין מודרניות

בעידן של היום, היה זה רק עניין של זמן עד שהיה ברור שנשמע על הצעות נישואין דרך אמצעים טכנולוגיים שונים. אחרי שבעיתונים הישראלים התפרסם על זוג אחד שניהל את כל מערכת היחסים שלו מתחילתה ועד לחתונה ברשת הפייסבוק, בלוגר אמריקאי אחר החליט להציע נישואין לחברתו באמצעות מנוע החיפוש  Ask Jeevsכך בעוד הבחורה הפעילה את המחשב וערכה חיפוש של שמה ברשת האינטרנט כרע הבחור ברך מאחוריה עם זר פרחים וטבעת כשהופיעה מול עיניה השאלה הנכספת של הצעות נישואין בצג פשוט אך מדהים, לא?