השכרת יאכטה בואו לגלות את הים

חוף הים הוא מקום בילוי נהדר של זמן איכות בטבע וטבילה במים הצוננים היא תענוג מושלם בימי הקיץ החמים. הרבה אנשים אוהבים את הים, אבל יש אנשים שעבורם האהבה לים היא החיים עצמם. אם גם בכם יש משיכה לים, לריגושים ולחוויות, השכרת יאכטה לקורס משיטי יאכטות הוא הקורס בשבילכם. רבים מאתנו חולמים לממש עצמם בחוויות שונות ומעניינות, רבים מחפשים להתנסות בדבר חדש שיכניס לחייהם ריגוש חדש. השכרת יאכטה לקורס שייט הוא קורס שמעניק גם מקצוע מרתק וגם אפשרות לסגנון חיים אחר. השכרת יאכטה לקורס שייט מוצע הן כרכישת ידע כללית, עבור שעות הפנאי, והן כמקצוע של ממש עבור המתעניינים בחוויית השכרת יאכטה.

השכרת יאכטה לקורס שייט – ללמוד וליהנות

השכרת יאכטה לקורס שייט הינו קורס חוויתי ומרתק שבמהלכו מתנסים התלמידים בהשטת היאכטה ולומדים את רזי השייט. השכרת יאכטה לקורס שייט מכיל בתוכו תכנים רבים ושונים, ידע ימי בסיסי, ניווט בלב ים, אחזקה טכנית של היאכטה והכרה עם המכשירים הפועלים בה. בנוסף יוצאים תלמידי השכרת יאכטה לקורס לשייט עם ליווי, ולמעשה לומדים כיצד להשיט את היאכטה בעזרת מפות, כיצד להתמודד עם מזג האוויר המשתנה ולהגיע לחוף מבטחים ועוד. כמו כן במהלך השכרת יאכטה לקורס שייט נלמדים תכנים כמו עזרה ראשונה, פינוי והצלה בלב ים ועוד.

השכרת יאכטה לקורס שייט – אופן הלימוד

הקורסים עצמם מתקיימים בקבוצות קטנות מאד וזאת על מנת לאפשר לכל תלמיד לרכוש את הידע בצורה מעמיקה ולהתנסות בחוויית השכרת יאכטה לשייט עצמו. מערכת השעות הינה גמישה ולרוב נבנית על פי צרכי התלמיד. קורס השכרת יאכטה לשייט נערך במפגשים שבועיים שנמשכים מספר חודשים ובסיומם, מוגש המועמד לבחינה עיונית ומעשית, בה הוא יידרש להפגין את היכולות והידע שרכש במהלך הקורס. קורס השכרת יאכטה לשייט מועבר על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון עשיר וותק מקצועי והתכנים עצמם מועברים באופן מושך ומעניין וכמובן כוללים את הדבר עצמו – השכרת יאכטה לשייט. כך חווים התלמידים את הידע התיאורטי שרכשו "על רטוב" ומיישמים את הכללים הלכה למעשה.

השכרת יאכטה לקורס משיטי יאכטות ברישיון

להשיט כלי שייט מכל סוג שהוא, מצריך רישיון "משיט" מטעם מנהל הספנות והנמלים של משרד התחבורה. התנאים לקבלת הרישיון הינם מבחנים עיוניים ומעשיים בהם יבחן התלמיד על הידע אותו רכש במהלך השכרת יאכטה לקורס שייט. השכרת יאכטה לקורס מתקיים לרוב בבתי ספר ימיים המיועדים לכך או במועדוני השייט השונים. בישראל יש מספר בתי ספר שעורכים קורס משיטי יאכטות המשלב השכרת יאכטה ומייעדים את התלמידים לקבל רישיון שייט העומד בתקן משרד התחבורה.

השכרת יאכטה מקצוע לחיים

למי מכם שמחפש מקצוע מאתגר ושינוי מרענן ומשמעותי באורח החיים השכרת יאכטה לקורס שייט הוא הפתרון המושלם. בתור בוגרים של השכרת יאכטה לקורס שייט, ישמחו בתי הספר לכוון אתכם ולשלב אתכם בהתאם ליכולותיכם כחלק מהצוות או כמשיטים עצמאיים בעת השכרת יאכטה.