השכרת יאכטה לקורס סקיפרים

המציאות היומיומית של רובנו היא כזאת שמתמקדת בצרכים הבסיסיים של הקיום, עבודה, לשם הפרנסה, גידול הילדים, ודאגה לצרכים החומריים. השאלה הקיומית 'לשם מה אנו משקיעים כל כך הרבה מאמצים כל יום?' אף פעם לא מקבלת מענה אם אנו לא נהנים מהדרך. מעטים מאד האנשים המעזים לעצור את המרוץ הבלתי נגמר אחר העושר ולעשות תפנית דרמטית בחייהם ובכל זאת, יש כאלה שעושים זאת ומוצאים את משמעות חייהם, לא היית רוצה להיות אחד מהם? השכרת יאכטה לקורס סקיפרים הוא הזדמנות לגיוון מרתק לסגנון החיים. השכרת יאכטה לקורס סקיפרים פותח דלת למקצוע מאתגר. בזכות השכרת יאכטה לקורס סקיפרים, תוכל למצוא את המפלט שתמיד חיפשת משגרת חיים משמימה.

מהי השכרת יאכטה לקורס סקיפרים בעצם?

השכרת יאכטה לקורס סקיפרים הוא בעצם קורס השטת יאכטות. תפקידו של הסקיפר הוא להוביל את ההפלגה, לשלוט ביאכטה, ולנווט בלב הים וקורס סקיפרים עם השכרת יאכטה הוא אמצעי על מנת להשיג את המפתח למקצוע הסקיפר, שכן השטת יאכטה מצריכה רישיון חוקי של מנהל הספנות הניתן דרך משרד התחבורה, נקרא בשם "רישיון שייט". השכרת יאכטה לקורס סקיפרים מתחלק לשני חלקים, חלק עיוני, וחלק מעשי, הקורס משלב את שניהם, מתוך הראייה שלשלב את המעשי בעיוני הופך את הלמידה למהנה ופרקטית וכך אפשר לצבור ניסיון אמתי לפני היציאה לים ולפני השכרת יאכטה.

השכרת יאכטה לקורס סקיפרים –  מרכיבי הקורס

השכרת יאכטה לקורס סקיפרים מורכב, כאמור, משני חלקים עיוני ומעשי, בחלק העיוני ישנם מספר נושאים: ימאות נושא שכולל בתוכו, כלי שייט שנים, מפרשנות, כללי דרך, מטאורולוגיה, חבלים ועוגנים. ניווט הכולל ניווט מפות התמצאות במרחב הימי, תכנון מסלול, התמודדות עם מזגי האוויר השונים, וטווחים. מכונה – הכולל טכנאות מנועים, מנוע דיזל, עקרונות מנועים מצברים ומשאבות. ניווט מכשירים – הכול הפעלת מכשירי קשר, שימוש בג'י פי אס ומשואות הצלה כמו כן עזרה ראשונה פינוי והצלה בלב ים. החלק המעשי של השכרת יאכטה לקורס סקיפרים כולל בתוכו הכרה עם מבנה היאכטה ויציאה רצופה לים, התמודדות עם מצבים שונים כהכנה למציאות והכנה לטסט.

להיות סקיפר

להיות סקיפר משמעותו היא לדעת להנהיג צוות. הסקיפר נעזר ונתמך בצוות המסייע לו והתקשורת עם הצוות חשובה לאין שיעור. בקורס סקיפרים תתנסו בכך ותראו איך כישורי המנהיגות שלכם משתפרים ויחד עמם גם התקשורת הבין אישית. במהלך השכרת יאכטה לקורס סקיפרים תרגישו איך אישיותכם מתפתחת ואתם מתחילים לחוש את הים ולהבין באופן אינטואיטיבי את אותות הים והיאכטה. הביטחון העצמי אף עולה לאין שיעור בזכות השכרת יאכטה לקורס סקיפרים, מפני שלהיות סקיפר זו דרך חיים, לא רק מקצוע.

איך בוחרים השכרת יאכטה לקורס סקיפרים?

לפני שאתם מחליטים על השכרת יאכטה לקורס סקיפרים רצוי לבחון את ההיצע. ישנן לא מעט חברות המציעות השכרת יאכטה לקורס סקיפרים ומומלץ להשוות מחירים ולבחון מה אתם מקבלים תמורת המחיר מבחינת תוכן הקורס והשכרת היאכטה. כמו כן, בין אם אתם מעוניינים בקורס סקיפרים בשילוב השכרת יאכטה רק כתחביב ובין אם כמקצוע, חשוב לבדוק מה אחוז הבוגרים של החברה המציעה השכרת יאכטה לקורס סקיפרים וכך להעריך בצורה מדויקת את איכות הלימוד בו כולל היאכטות שמקבלים בעת השכרת יאכטה.