הצעת נישואין סקירה

נשים רבות דואגות שמא לא יקבלו הצעת נישואין בזמן. הזמן הנכון עבור קבלתה של הצעת נישואין נקבע ברבים מהמקרים לפי השעון הביולוגי. בגילאי העשרים המוקדמות אין הדבר מטריד נשים רבות.

בארצנו עוברות הבנות את תקופת הצבא או השירות הלאומי

לאחר מכן נרשמות ללימודים, טסות לחו”ל ומתחילות לעבוד. החתונה שייכת אל שלב מאוחר יותר בחיים. לקראת גיל עשרים ושש עד גיל השלושים מתחילות נשים רבות לדאוג בנוגע לזמן חתונתן. גיל השלושים העגול הכרוך בשינוי הקידומת המוכרת זה עשור שנים, מסיר את השלווה מליבן והן עסוקות במציאת חתן. החיפושים עבור מציאת החתן אשר יוביל אל הצעת נישואין מהירה עשויים להתבצע בברים, במסיבות חברים, באמצעות הפייסבוק, דרך תיווך ההורים, בעזרת אתרי היכרויות ועוד.

הצורך בקבלת הצעת נישואין באופן מהיר עשוי להיתפס כצורך פתטי

מחשבה כזו מהצד השני רק תמנע את הצעת הנישואין מלהגיע. קיימים זוגות אשר הכירו זה את זה בבר, או מועדון, במהלך ערב בילוי שגרתי, מסיבת יום הולדת ועוד. לא רבים הם המקרים הללו מכיוון שמרבית האנשים אשר יוצאים לבר אינם מחפשים בני זוג לחתונה. עם זאת, לא ניתן לומר בצורה חד משמעית כי מציאת בן או בת זוגכם לעתיד לא תתרחש שם הרי לעולם אין לדעת. תוכלו להכיר את בני זוגכם לעתיד גם במועדוני ריקודים כמו למשל מועדוני סלסלה, מועדוני ריקודים סלוניים וכו'. דרך זו הינה דרך טובה מכיוון שבעזרת המגע ויצירת קשר העין, ניתן להרגיש טוב יותר את הצד השני. כמו כן, ניתן ללמוד על בן זוגכם לריקוד דרך תנועות גופו ואופן בקשת ידכם לצורך הריקוד.

בן הזוג המתאים

עשוי להימצא גם בחתונה של בני משפחה או חברים, מי יודע אולי תגיעו לבדכם ותחזרו עם הצעת נישואין זה היופי בחיים. כאשר ההורים נדחפים אל חיינו האישיים זה מעצבן ביותר, אך לפעמים כדאי להקשיב להם, אחרי הכול יש להם קצת יותר ניסיון מאתנו בתחומים מסוימים. במידה וההורים מנסים להציע לכם להכיר בחור או בחורה, בקשו שיביאו לכם תמונה כדי שתדעו לפחות האם מתאים לכם או לא להכיר את המיועד או המיועדת. במידה וייתכן כי ישנה התאמה, נסו להכיר את הבחור או הבחורה. חשוב מאוד לאפשר לעצמכם להכיר, כך תגדילו את סיכוייכם, אחרי הכול ההורים שלכם כבר אישרו אותם כך שהדרך אל קבלת הצעת נישואין הינה קצרה. באתרי היכרויות רבים תוכלו לכתוב בדיוק מהם הדגשים אשר חשובים לכם בבני זוג. תוכלו למלא פרטים לגבי השכלתו של בן או בת הזוג, מיקומו, גובהו, יכולתו הספורטיבית, אהבתו לבעלי חיים ועוד. בצורה זו תוכלו להקטין את כמות השיחות עם אנשים אשר אין לכם מן המשותף עימם. סיפורי אהבה רבים החלו להירקם באתרי היכרויות. סיפורים אלו הובילו פעמים רבות אל קשירתם של קשרי ידידות, אהבה, חברות ואף הגיעו עד לביצוע של הצעת נישואין מושלמת. אז לסיכום כדאי לזכור שלחץ ודאגה בנושא הצעות נישואין פוגע במימושן.