הצעת נישואין של גברת באר שבע

טלי נולדה וגדלה בבאר שבע. לכן, הייתה רגילה אל החום והיובש. את הים ראתה טלי בעיקר בסרטים או בתמונות. לעתים נדירות ביותר, בערך אחת לשנתיים, היו טלי והוריה מבקרים את הדודה שלהם בתל אביב, אך במהלכן של ארבע השנים האחרונות לא הגיעה טלי אל העיר המרכזית. טלי אהבה את תל אביב, אך במהלך הצבא היא הוצבה בעובדה ובהמשך דרכה נרשמה ללימודי מלונאות באוניברסיטת באר שבע. רק לאחר שהכירה והפכה להיות בת זוגו של נתי מהרצלייה, החלה להגיע אחת לחודש לביתו אשר במרכז. במהלך סופי השבוע הללו, היה שיערה החלק של טלי הופך למתולתל, הכול באשמת הלחות של המרכז, הייתה צוחקת עם נתי.

הם היו יושבים בבתי הקפה של המרינה

נכנסים אל הקניון וצופים ביאכטות אשר הפליגו בים. יום אחד, לאחר שנתיים של חברות ולקראת שנתה האחרונה של טלי באוניברסיטה, אמרה טלי לנתי כי הצעת נישואין על יאכטה נשמעת לה כמו הצעת הנישואין הרומנטית ביותר שיש. נתי סיפר לה שאח שלו הציע לחברתו הצעת נישואין על יאכטה והתמונות מוכיחות כי היה זה באמת מאורע יוצא דופן. הצעת נישואין על יאכטה טלי והחלומות טלי המשיכה לחשוב על האפשרות שיום יבוא והיא תקבל הצעת נישואין על יאכטה. היא אפילו חלמה על כך בלילה. לאחר שהתעוררה בבוקר, היא התבאסה לגלות כי לא התרחשה שום הצעת נישואין על יאכטה וכי היה זה רק חלום. באותו היום, הגיעה טלי עצבנית אל השיעור הראשון אך היא התאפסה לאחר חצי שעה כאשר הבינה שאין זו אשמתו של איש.

הצעת נישואין על יאכטה? נטי תרגש אותי!

במהלך אותו סוף שבוע נסעה טלי עם נתי אל בית הוריו והם טיילו כרגיל בחוף של הרצלייה. אז אמר לה נתי שיש לו הפתעה. הוא לקח את ידה והם צעדו לעבר כיוונן של היאכטות. כאשר ראתה טלי את היאכטה, היא הבינה מייד את אשר מתרחש. למרות זאת היא חששה שהיא חולמת.  בני הזוג הפליגו על היאכטה והקשיבו לשירים האהובים עליהם. טלי הייתה בטוחה כי במקרה נשמעו השירים שלהם אך נתי אמר לה שהוא הביא את הדיסק מהבית. לאחר מכן, שלף נתי את בגדי הים שלהם והם נכנסו למי הים. כאשר סיימו את השחייה, התקלחו במים נהדרים והתיישבו לאכול ארוחת ערב אשר הוכנה על ידי השף של היאכטה. החושך כבר מזמן ירד וכוכבי השמיים נצצו. אז כרע נתי על ברך ושלט אשר נשא את הכתוב : אהובתי התנשאי לי? הופיע. טלי הוקסמה וצעקה: "כן!" אם לא די בכך, כללה אותה הצעת נישואין על יאכטה גם שינה בתוך הצימר של היאכטה. זה היה הלילה הקסום ביותר שהיה להם ובבוקר נהנו השניים מסעודה נהדרת על שולחן הקוקפיט. אותה הצעת נישואין על יאכטה פקחה את עיניה של טלי והיא החליטה כי עליה לגור קרוב אל הים. היא שכרה דירה יחד עם נטי  והם היו מבלים את כל הקיץ וכל החורף בחוף של הרצלייה.