מתנות מקוריות איך בוחרים

כמעט על בסיס שבועי יוצא לנו להשתתף באיזה יום הולדת, חתונה, יום נישואין, סיום תואר, סיום תיכון, חגים ומועדים שונים לשמחה בהם אנחנו מתבקשים להביא מתנות מקוריות לחברינו האהובים. בחירת המתנות היא אומנות, ורבות המתנות שאנו מקבלים מאחרים ונותנים בעצמנו, שהן מתנות יחסית רגילות ובנאליות, בלי הרבה צבע ופלפל, סוג של מתנות שקונים כדי להגיד – 'קניתי'. אז מהו הסוד בקניית מתנות מקוריות? מהן מתנות מקוריות? מתנות מקוריות הן מתנות לא שגרתיות מתנות מקוריות הן מתנות עם השראה מאחוריהן. עם מחשבה והתכוונות בתוכן. מתנות מקוריות יכולות להיות קנויות ויכולות להיות גם יצירה אישית. מתנות מקוריות טובות כאשר זה שמקבל אותן מאוד שמח שקיבל אותן, רואה את ההשקעה ואת המחשבה של זה שנתן לו את המתנה. ואין זה משנה כמה עלתה המתנה והאם יש למקבל צורך גדול בה והיא עונה לו על אחד מהדברים של מה צריך לקנות.

איפה כדאי לחפש מתנות מקוריות?

מתנות מקוריות כדאי לחפש במקומות לא שגרתיים. שווקים וחנויות של עבודות ומלאכת יד אלו מקומות מעולים. אם מחפשים באינטרנט, לנסות למצוא את המקומות הקטנים יותר, שקצת יותר קשה להגיע אליהם והם לא  קופצים ישר כשכותבים את המילה במנוע החיפוש. אם אתם בטיול או חופשה בחו"ל, אלו תמיד מקומות מצוינים למציאת מתנות מקוריות. וגם שם שימו לב לא להתפתות לקנות את המתנות הרגילות שמוכרים לתיירים כמזכרות. אלא חפשו את החנויות הקטנות, עם הייחודיות והצבעים השונים. שם תמצאו את מבוקשם, ותמצאו מתנות מקוריות ליקירכם.

למי נרצה להביא מתנות מקוריות?

נרצה להביא מתנות מיוחדות בדרך כלל לאנשים שאנחנו אוהבים במיוחד והם חשובים וקרובים לנו. לבן זוגנו האהוב, להורינו ואחינו, לחברינו הטובים ולמורינו שהשאירו בנו חותם ורושם רב, ועוררו בנו השראה. לכל האנשים הקרובים בליבנו נרצה להביא מתנות מקוריות. להראות להם את אהבתנו הרבה אליהם, ולשמח אותם עד מאוד. כי לקבל מתנות מקוריות מאדם קרוב האוהב אותך וחשב עלייך במיוחד, זה כייף אדיר.

האם ישנה אפשרות ללמוד כיצד בוחרים מתנות מקוריות?

ישנה אפשרות ללמוד לבחור מתנות מקוריות. קודם כל צריך להשתחרר מהתפישה הרגילה והמוכרת הקיימת על קניית מתנות. לא ללכת לחנויות הרגילות, לרשתות האופנה הגדולות,
לסיבובים מהירים של קניית מתנות בקניונים ומרכזי קניות מסחריים. אלא ללכת למקומות הקטנים, הפחות הומים באנשים, יותר פשוטים, פחות תעשייתיים יותר תוצרת מקומית ועבודת יד, ופחות תוצרת סין. לאחר מכן, על מנת למצוא מתנות מקוריות, דרוש להתמקד בבן אדם ההולך לקבל את המתנה, לחשוב עליו, לראות מה ישמח אותו, מה ירגש אותו, מה הוא אוהב במיוחד, מה יהיה לו כייף לקבל, מה הוא הכי היה רוצה. רצוי מאוד להתלוות לאדם בעל כישורים מתאימים לבחירת, מתנות מקוריות. לראות כיצד הוא מוצא את מה שהוא מחפש, לאן הוא הולך וכיצד הוא עושה זאת ובוחר מתנות מקוריות.