מתנות מקוריות לאימא

בעבר המתנות הנפוצות ביותר לאם היו תבניות אפייה, תנור חדש ודברי נוי לבית, כך שהמתנות לאם תמיד היו מתגלות לבסוף כמתנות שהן לשימוש כלל בני הבית. בביתי תמיד נהגו לצחוק על הדבר והשתדלנו עד כמה שניתן למצוא מתנות מקוריות לאם המיועדות אך ורק עבורה. תפקיד האם במשפחה, גם כיום בחיינו המודרניים וגם כשזה סמוי מהעין, הוא מאז ומתמיד לדאוג לרווחת הבית והמשפחה. אם טובה ממלא את תפקידה במסירות עד כי פעמים רבות אנו חוטאים במחשבה כי החזקת הבית הוא כל עולמה. כל כך הרבה אחריות מוטלת על האם, הרבה דאגות ומשימות יום יומיות. לכן מתנות מקוריות מוצלחות לאם הן חוויות מחוץ לשגרה חוויות של זמן איכות שלה עם עצמה או עם משפחתה, חוויות של פינוק, של יום בו לרגע אחד היא יכולה לשחרר את ידיה מהחזקת הבית ופשוט ליהנות. נציג במאמר כמה רעיונות מעולים עבור מתנות מקוריות לאם.

מתנות מקוריות חוג או קורס שבועי

במקום שמתנת יום ההולדת תתרחש יום אחד בשנה, אפשר לרכוש מתנה שתלווה את האם שבוע אחר שבוע. מנוי לחדר כושר, הרשמה לחוג יוגה, טניס, מחול, ציור ועוד אינספור רעיונות. אלה הן מתנות מקוריות שמעודדות כל אימא לקחת אחת לשבוע זמן לעצמה ולטפח תחביבים אישיים. זוהי מתנה שרצוי להקדיש בה חשיבה מרובה ולנסות לברר מראש בדיוק מה האם אוהבת לעשות בזמנה הפנוי, מה היא תמיד חלמה ללמוד או לעסוק בו. אחרי הכול. אם הקורס או החוג הוא לא בדיוק לטעמה זו עלולה להיות מטלה די מייגעת להגיע אליו שבוע אחר שבוע.

מתנות מקוריות ליהנות מהחיים

אפשר לערוך מתנות מקוריות שמטרתן העיקרית היא פשוט "ליהנות מהחיים" אלה הן מתנות מושלמות לאימהות שמטרתן רצון לפרגן ולהשיב רוח צעירה ושמחה. יש כל כך הרבה פעילויות וחוויות מיוחדות שעשויות להיות מתנות מקוריות נפלאות לאם, כמו כרטיס להופעה חיה של אומן אהוב, טיול בטבע, על סוסים, ג'יפים או כל דבר שתסכים האם לעלות עליו (גם את זה חשוב לוודא מראש)
מתנות מקוריות להרגיש צעירה:
קחו את אמכם ליום של "מהפך". הרשו לה להתפנק בתספורת, פן, פדיקור וטיפול פנים. אם ברשותכם תקציב רחב למתנה או במידה  ומשתתפים בה מספר אחים, תוכלו אפילו להוסיף להנאה רכישה של בגדים חדשים ואפילו ארוחה נהדרת כשיאו של יום מפנק.

מתנות מקוריות פשוט להירגע

בגלל שאנחנו יודעים עד כמה עמוס לפעמים תפקיד האם במשפחה חוויות של רוגע ושלווה הן מתנות מקוריות שמתאימות במיוחד לאימא. פיקניק שליו בנוף מדבר שקט, או שייט פרטי ביאכטה בלב ים שמסביב רק כחול מהפנט. אלה הן דוגמאות של מתנות מקוריות מלאות שלווה.