סקיפר ליום אחד במחנה קיץ

מדי שנה בחופשת הלימודים הגדולה בחודשי הקיץ, עשרות אלפי ילדים מכל רחבי העולם מתכוננים את נסיעתם המרגשת אל עבר מחנה קיץ, אורזים מזוודות ומתכוננים להיפרד מהוריהם למשך חודש או חודשיים.

מה הוא מחנה קיץ?

מחנה קיץ הוא מנחה למידה, עשייה, פעילות וכייף המיועד לילדים ובני נוער בכל רחבי העולם. מטרתו להעשיר את הילדים ולהנעים את זמנם החופשי בין שנת לימודים אחת לשנייה צורה שונה לחלוטין מבית הספר ומקייטנות.

האם ישנם סוגים שונים של מחנה קיץ?

ישנם סוגים רבים ושונים של מחנה קיץ. ישנו מחנה קיץ המתמחה בתחום מסוים של מלאכה ועשייה, וישנו מחנה קיץ כללי. מחנה קיץ  המתמחה בסוג מסוים הוא נפוץ יותר ולרוב מספק ומעניין יותר. ישנו מחנה קיץ לילדים האוהבים ים. במחנה קיץ זה הילדים ילמדו על הים, על בעלי החיים בו, על הסכנות הטמונות בו לבני האדם, על הספינות וסוגיהן השונים והמתקדמים. יהיו בו שעות פעילות בים, משחקי כדור על החוף, שייט ביאכטה עם חוויית סקיפר ליום אחד, כייף על אופנוע מים, צלילה עם דולפינים ועוד. ישנו מחנה קיץ לילדים האוהבים טיולים ושטח. מחנה קיץ זה ילמד את הילדים על הסביבה ועל כדור הארץ, על עונות השנה ומשמעותן, על הסכנות שהשטח מביא עמו. יהיו בו גם שעות פעילות בשטח, לימוד ניווטים והתנסות, לינות בחוץ, טיולים משותפים, ארוחות על מדורה, בניית מחסה לשנת לילה ועוד.

מי הולך למחנה קיץ?

מי שהולך למחנה קיץ הוא כל ילד ונער אשר רוצה להעביר את חופשת הקיץ שלו באווירה מיוחדת ושונה. כל ילד ונער אשר רוצה להיות למשך חודש או חודשיים בסביבת בני גילו, לקחת חלק בלמידה משותפת, פעילויות אתגר וגיבוש, אכילה ולינה משותפת והרבה הרבה כייף. כל ילד בעל תחביב מסוים בדרך כלל יחפש מחנה קיץ בו התחביב שלו יהיה תחביב משותף לכל הילדים הבאים לנפוש במסגרת מחנה קיץ. במקרה כזה ההנאה כפולה, גם עוסקים ומתקדמים בתחום האישי האהוב וגם נמצאים עם ילדים נוספים, משחקים ולומדים ביחד.

מה הכי כייף במחנה קיץ?

במסגרת מחנה קיץ הרבה מאוד דברים כיפים. קודם כל העובדה שזה מחנה עבור ילדים בזמן חופשתם, המקנה לילדים הרבה פעילויות כיפיות, מאתגרות ומעניינות. כמו לונה פארק, החלקה על קרח, קרקסים, סרטים ועוד. בנוסף התחום הספציפי שבו עוסק המחנה מקנה לילד הבוחר בו סיפוק גדול, בו בזמן הוא נהנה בעולמו האישי ומעולם החברים. והכי הכי כייף בכל מחנה קיץ, זה להיות עצמאי ורחוק מהבית, מההורים והמשפחה, להיות עם חברים חדשים, במדינה חדשה ולגלות וללמוד המון דברים יפים וקסומים. מחנה קיץ הוא מקור התבגרות נהדר, מומלץ בחום לכל הילדים והנערים שאוהבים ליהנות במיוחד ולחוות חוויות מיוחדות, להכיר חברים חדשים ולהיפתח למקומות נוספים בעולם.