הפלגה רומנטית – השכרת יאכטות גלי נעמה

הפלגה רומנטית ביאכטה נשמעת כמו חלום, כמו פנטזיה סודית, כזאת שנמצאת במקום ראשון ברומנטיקה של רבים מאתנו, ואנחנו אומרים לעצמנו "ביום מן הימים אני אגשים אותה". על פניו, זה נשמע כמו תענוג יוקרתי ששמור לעשירי העולם, אבל אנחנו מבטיחים לכם, גם אתם יכולים להגשים אותה, ואין סיבה שתסתפקו בפעם אחת ויחידה בחיים.

הפלגה רומנטית מתאימה לכולם, הכוונה גם לחילוניים וגם לדתיים, אצלנו הכיבוד כשר, ביאכטה יש מזוזות בכל חדר, ודאגנו לאבזר אותה במיוחד להפלגה רומנטית כך שיש לבני הזוג שמגיעים ליאכטה פרטיות ושלווה שמוצאים רק בלב ים.

יאכטה גלי נעמה מזמינה אתכם לחוות הפלגה רומנטית זוגית.

היאכטה שלנו מעוצבת במיוחד לחוויית הפלגה רומנטית, על הסיפון תמצאו זוג מזרני שיזוף רכים המזמינים אתכם להתרווח עליהם עם כוס יין ומוסיקה שתכניס אתכם לאווירה הרומנטית, בירכתיים יש פינת ישיבה מעוצבת מעץ טיק עם שולחן שעליו אפשר לאכול ארוחות שמוגשות לכם על היאכטה, ובבטן היאכטה יש 3 חדרים זוגיים, סלון מפואר, שירותים ומקלחת, ממש כמו בית קטן ששט על הים.

אתם מוזמנים ליצור קשר אתנו ונשמח להציע לכם את החבילות של הפלגה רומנטית על היאכטה שלנו, שבהם כל אחד יוכל למצוא את החבילה המתאימה לו בהתאם לתקציב ולחוויה שרוצים להפיק.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם