שייט במרינה הרצליה על יאכטה גלי נעמה

גם אם נדמה לכם שביקרתם בכל יעדי התיירות הכי מפנקים בעולם, הייתם בכל המסעדות השוות בעיר, הלכתם לכל המופעים המגניבים והעליתם תמונה לרשתות החברתיות בנקודות שכולם מסביב מדברים עליהם, שייט בהרצליה, זה דבר שעוד לא חוויתם.

מרינה הרצליה היא המרינה הכי גדולה בארץ, במרינה הרצליה עוגנים כ – 1000 יאכטות מסוגים שונים, במתחם המרינה תמצאו קניון מעוצב, חופי רחצה מוסדרים שממוקמים בצידי שובר הגלים של המרינה, על שובר הגלים יש טיילת יפה וארוכה עד לקצה ממנו יוצאים היאכטות לים, שייט בהרצליה מאפשר לכם לבחור החל מיאכטות מפוארות, סירות טורונדו מהירות, ויאכטות למסיבות וארועים למספר מפליגים רב. אחרי שייט בהרצליה תוכלו למצוא אטרקציות נוספות כגון: מועדון צלילה, מועדון קיאקים ועוד.

היתרונות של שייט בהרצליה

גודלה של מרינה הרצליה מהווה יתרון גדול על כל המרינות האחרות בארץ, שובר הגלים נמצא במרחק גדול לתוך הים לעומת כל המרינות האחרות שבהן שוברי הגלים נמצאים בקרבת החוף בגלל שהן קטנות, ולכן המרחק של שובר הגלים מהחוף מאפשר שייט במרינה הרצליה גם כאשר יש גלים, מפני שהם לא מתנפצים על פתח המרינה, מסיבה זו שייט בהרצליה אפשרי כמעט בכל מצב כאשר במרינות אחרות ההפלגה שלכם תבוטל בגלל מצב הים שייט בהרצליה יתקיים כי אפשר להפליג גם כשמצב הים אינו מאפשר הפלגה ממרינות אחרות בארץ. 

שייט במרינה הרצליה הוא משהו אחר, משהו שונה ומפנק בטירוף, חוויה שתשמחו לעבור, ולימים גם תשמחו להיזכר בחוויה האדירה הזו

אז אם ברגעים אלו ממש אתם מחפשים דרך קצת אחרת לחגוג יום נישואין, יום הולדת, יום השנה להיכרות שלכם, או לחילופים חולמים על דרך גרנדיוזית להציע נישואין, הגעתם למקום הנכון.

מצפים לראותכם השכרת יאכטות גלי נעמה
 

 רשמו את פרטיכם בטופס צור הקשר שמתחת